PEŞİN FİYATINA 10 TAKSİTLİ KREDİLİ CEP TELEFONU

Sponsor Bağlantıları


Yanlış duymadınız

Teknolojinin her gün gelişimi ile akıllı cep telefonları hergün gelişmektedir. Hayatımızın her anında elimizden düşürmediğimiz telefonlarımız ile bir çok işimizi halletmekteyiz. Hızlı gelişen sektör ve yenilikler eski telefonların kullanımını güçleştirmektedir. Yeni yazılımlar uygulama güncellemeleri eski telefonları dahada yavaş ve çekilmez bir hale getirmektedir. işte şimdi yeni bir akıllı telefona sahip olmak için eşsiz bir fırsattan bahsedeceğiz.Kampanyadan bahsetmeden önce kampanya sadece 17-31 ocak tarihleri arasındadır.

Vatan bilgisayar fibabank ile yapmış olduğu anlaşma ile müşterilerine markası modeli ne olursa olsun tüm cep telefonlarını peşin fiyatına sıfır faiz ile tam 10 taksit kredi imkanı sunmaya başladı. Kampanya 17-31 ocak tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yeni bir cep telefonu ihtiyacı olan yada daha yüksek bir model düşünenler için eşsiz bir fırsat. Her marka model için yararlanılabilecek bir kredili satış kampanyası.Önemli bir detay kampanya sadece cep telefonları için geçerlidir.Kampanya başvuruları için mağazalar ziyaret edilebileceği gibi cep telefonunuz ile VATAN yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı 3422’e göndermeniz yeterli olacaktır. Sonuç olumlu ise hemen size en yakın vatan bilgisayar mağazasına gidip telefonunuzu seçip sonrasında satış danışmanı ile bilgilerinizi kısa süre içinde sisteme girdikten sonra krediniz ve telefonunuz hazır.

Bu kampanya ile vatan bilgisayar satış rakamlarını artıracaktır. Fakat bu kampanyadan en karlı çıkan yine son kullanıcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*