SENETLE ALTIN NASIL ALINIR

Sponsor Bağlantıları


Senetle altın bu günlerde çok moda olmuş durumda cumhuriyet altını çeyrek altın bilezik kolye küpe hemen hemen bütün ziynet eşyaları için kuyumcular artık senetle altın verir duruma geldiler. Başta İstanbul olmak üzere Ankara ve Gaziantep bu işin en çok yapıldığı şehirlerimiz iken diğer bütün şehirlerde bu işlem çok sık görülmektedir. senetle altın nasıl bulunur bir önceki yazımızda görebilirsiniz.
Senetle altın bulmanın en kolay yolu tanıdık bir kuyumcu bulmaktır. Eğer bir tanıdık bulmakta zorlanıyorsanız semtinizin kuyumcusuna gidip senetle altın alıp alamayacağınızı sorabilirsiniz.Senetle altın işlemi için kuyumcuya gitmeden ikametgah belgenizi ve kimliğinizi yanınıza almanızda fayda olacaktır.
İstanbul Ankara İzmir Adana Gaziantep Bursa Konya Antalya Muğla ve bir çok ilçede bu işi yapan factoring görünümlü kuyumcu mevcut olup hepsi ile senetle altın alım işlemi yapabilirsiniz. Bu işletmeler kredi çekemeyenlere sicili bozuk olanlara avukatlık icralık olanlara kara listedekilere kırmızı çizgililere kkb puanı düşün olanlara neredeyse herkese senetle altın kredi imkanı sunmaktadır. Bu uygulama aslıda kredi kullanan içinde büyük kolaylık olup sicilini düzeltme imkanı’da sunmaktadır. Bu tür işleri yapan şirketlerle çalışırken ödemelerde soru yaratmaz her ay düzenli senetleri alıp paranızı ödemeniz durumunda kredi limitiniz artacaktır. Bu firmalarda vefa kkb notundan daha fazla önem taşımaktadır. Kuyumculardan borç iki şekilde alınır ya direk senetle nakit olarak alacaksın yada senetle gram karşılığı altın bilezik yada çeyrek olarak alacaksın. Bu şekilde altınları nakite çevirebilirsiniz. Acil nakit lazımsa ve gelir belgeniz yoksa bu yolu kullanabilirsiniz. Bu tür işlerde en önemli olan ödemelerin gününde eksiksiz yapılmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*