SENETLE KREDİ BAŞVURU FORMU 2024

Sponsor Bağlantıları


Teknolojinin gelişmesi ile artık kredi başvuru işlemleri her bankanın internet bankacılı uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi yada konut kredi seçenekleri ile başvurular çok kolay oldu. Fakat bilinçsizce yapılan başvurular düzensiz ödemeler ödeme takipsizliği gibi durumlar yüzünden sicili bozulan insan sayısı çok fazla. Tabi otomatik olarak sicili bozulan kara listeye eklenen kişiler ne kadar kredi başvurusu yapsalarda sonuç hep hüsran oluyor. Gereksiz yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları , kredi kartı başvuruları , konut kredisi başvuruları her seferinden kkb puanınızın düşmesine ve findeks raparonda düşük puan almanıza sebeb oluyor.

Yukarıda belirttiğimiz gibi hal böyle olunca geriye tek çare olarak senetle kredi almak kalıyor. Burada komisyonla kredi veren firmaları arayabilirsiniz. Yada eski usul mahalle tefecilerine başvurabilirsiniz. Bir diğer ihtimalde mahalle kuyumcuları olacaktır. Bazı kuyumcular kredi kartınızdan taksitle para çekerek bir miktar komisyon keserek işlem yapıyorlar. Tefeciler ile ilgili şüpheleriniz var ise bu yönteme başvurabilirsiniz. Zaten şuan bankalarda kredi oranları faizler çok yüksek durumda 20.000 tl kredi başvurusu yapmanız durumunda 36 ay vadede aylık ödemeniz 1500tl ye yakın çıkıyor. Çekilen kredinini 2 katı ödeme yapıyorsunuz kazanan bankalar oluyor. Kredi başvurularındada durumlar tamamen aynı. Ayrıca şuan kredi kartından taksitli nakşit avans işlemleri kısıtlanmış durumda kartınızın sadece belirtilen miktarında nakit avans kullanabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızı gidermek şuan ülke genelinde çok sorunlu durumda. Bütün bunları bir araya topladığınızda senetle kredi almak çok mantıklı geliyor. Söylediğimiz gibi hemen internette bir araştırma yapıp aracı komisyoncu kredi veren firmaları bulabilirsiniz. Fakat dikkatli olmakta fayda var malum internet üzerinde dolandırıcı sayısıda çok fazla durumda. Senetle kredi başvuru formu yazarak aramaya başlayabilirsiniz.

Senetle kredi alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında vade ve faiz gelmektedir. Başvuru yapmadan önce karşı tarafı iyi dinleyerek bu iki etkeni çok iyi anlamak gerekiyor. Senetle kredi ile acil nakit ihtiyacınız giderebilirsiniz. Böylece bu ekonomik buhranda bir nebze kurtulmuş olursunuz. Bir önceki makalemizi okuyarak tefeciler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*