KRİPTO PARA BORSASI

Sponsor Bağlantıları


Ülkemizde kripto para borsası 2021 yılında çok hararetlenmiş durumda. Bir çok firma bu sektöre yatırım yapmakta. Kısa vadede doğru şeçimler yapılırsa çok güzel kazançlar elde edilebilir. Bitcoin etherium gibi kripto para birimleri sektörde lider durumdalar. Fakat bunların dışında bir çok kripto para birimi bulunmaktadır.
Kripto para yatırımı uzun vadede çok kazandıracağı kesin fakat kısa vadede ihtiyaç durumunda piyasayı iyi takip etmek gerekir. Her uygulamanın kendi raporlama sistemi vardır. Biraz araştırma yaparak bu raporlamaları kullanarak kripto paraların hangi düzeyde yükseldiğini yada düştüğünü takip edebilirsiniz. Bunlara ayıracak vaktim yok diyorsanız. Bütün uygulamalar sizlere çok güzel imkanlar sunmaktalar.

Mesela talimatlı işlem İmkanı veriyorlar. Herhangi bir kripto para İçin talimat verebilirsiniz. Nasıl mı örneğin X para birimi İçin fiyatı 1 tl iken 1000 miktar al fiyatı 1.5 tl olduğunda 1000 miktar sat şeklinde talimat verdiğinizde program otomatik olarak talimatınızı yerine getirir.


Kripto para borsasında bazı terimler vardır. Boğa dönemi tüm para birimlerinin yükselişe geçtiği hatta 3-4 kat değer artışının olduğu dönemdir. Büyük yatırımcılar piyasadaki coinler çeker ve piyasa yükselir. Bu şekilde bütün kripto paraların değerleri artar. Birde balina dönemi vardır. Balina döneminde aynı büyük yatırımcılar ellerindeki bütün coinler altcoinleri satarlar. Piyasada çok fazla adette coin altcoin olduğu İçin fiyatlar tabana kadar düşer. Bu dönemler doğru okursanız çok iyi para kazanabilirsiniz. Söylediğimiz gibi doğru tabloyu doğru okursanız çok kısa vadede büyük rakamlar kazanabilirsiniz.

Kripto para birimleri tüm dünyada kabul edilmeye başladı. Bazı ülkeler kripto para ile ödeme kabul etmeye başladılar. Bununla beraber bu ülkelerdeki firmalarda kripto para ile ödeme kabul etmeye başladılar. Şimdi olmasa bile önümüzdeki yıllarda kripto para adını çok daha fazla duyacağımız kesin. Bir takım küçük araştırma ile sizde coin piyasasından iyi paralar kazanabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*