SENETLE KREDİ HAKKINDA UYARILAR

Sponsor Bağlantıları


Senetle Kredi Hakkında Uyarı

2020 yılında hayatımıza giren korona virüs illet ile ekonomik olarak bir takım sorunlar baş göstermeye başladı. Fırsatçılar da bu durumdan kendine pay çıkarmayı tabiki görev haline getirdiler. Kredi kullanamayan sicili bozuk olan kredi puanı düşük olan acil nakit ihtiyacı olan insanları ağlarına düşürmeye çalışıyorlar.


Gelin bu insanların tuzaklarına birlikte göz atalım:


Sosyal mecralarda sürekli kredi Veriyoruz. Kredi çıkartılır. Emekliye kredi gibi bir çok reklam yada paylaşım görebilirsiniz. Bu paylaşımlara kesinlikle inanmayın. Bu paylaşımların altında yatan neden sizi dolandırma çalışmalarıdır.
Bu tuzakla bir kez düştünüz mü geri dönüşü olmayacaktır. Bu kişilerle irtibata geçtiğinizde sizlerin önce güvenini kazanmaya çalışırlar. İlk aşama geçildikten sonra size bir takım vaadlerde bulunurlar. Krediniz onaylandı kredi kartınız çıktı vb vaadler. İşte işin can alıcı yeri burada başlıyor. Peki bu vaadleri yerine getirmek için sizden ne istiyorlar. Ön ödeme geçen yıla kadar bu istek çok fazla duyuluyordu. Sizden ne koparsalar kar sayılıyordu. Ön ödeme yerini kurye parası komisyon parası olarak farklı şekillerde sizden para koparmaya çalışıyorlar. Bu istenilen rakamlar 300-500 tl gibi rakamlar ama parayı ödedikten sonra bu insanlara ulaşmanız imkansız. Adları üzerlerinde dolandırıcılar. Bu tür insanların tuzaklarına düşmeyin.

Eğer nakit ihtiyacınız var ise bi tanıdık bulup senetle borç almayı deneyin olmuyorsa borçlarınızı ertelemeye bakın. Midyata bulgura giderken eldeki pirinçten olmayın.
Kimse size kredi çıkartamaz banka kredi vermiyorsa bu insanlara inanmayın. Bankaların bir çalışma sistemleri var sizlere kullandığımız kredi kartları krediler üzerinden bankalar arası kredi merkezinden ödeme düzeninize göre kkb puanı adı altında verdikleri bir puan var. Kkb puanınız düşük ise bu kredileri almanız imkansız olur. Umarım bu yazımız sizlere faydalı olur. Bu tür insanlar öyle farklı yöntemler kullanıyorlar ki hızlarına yetişmek imkansız o yüzden bu tür paylaşımlara kesinlikle inanmayın dikkatli olun. Sizlere doğru bilgiyi aktarmak İçin çalışmalarımız devam edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*